איך לתחזק את הגינה בתקופת החורף ?
 
החורף מגיע ואיתו הגשם הברד והקרות, מי שמקדם לשתול דשא לפני החורף למשה מנצל את הגשמים ומרוויח חסכון רק במים ובהשקייה, כמו כן כלכלי יותר לפני החורף לשתול דשא, בחסכון כלכלי בחשבון המים הביתי, ומצד שני רענון הגינה על מנת שהפרחים ימשיכו לפרוח במלוא תפרחתם. מאוד חשוב לבצע הכנות מקדימות כדי להכין את הקרקע למי הגשמים, על מנת שלא יווצרו שלוליות או סחף אדמה, הדשא למעשה משמש כרשת בטחון לספיגת מי הגשם ומונע כניסת בוץ והצפות בחצר הבית.

הכנת הגינה לקראת החורף

בחורף ישנם נזקים רבים כתוצאה מסערות בתקופת הגשם הסוער , רוחות הגורמות לריבת עצים וענפים, ולכן זהו הזמן להכין את השטח ולתחזק עצים ושיחים הגורמים לנפילות על חוטי חשמל ולפעמים עצים קורסים על מכוניות ובתים, אבל הכי חשוב שלא יעלה בחיי בני אדם. רצוי לטפל בעשבים שוטים, מפני שעם ירידת הגשמים בתחילת החורף, מגיעה עשביית חורף רבה כגון חמציצים המשתלטים על כל הגינה , מפני שהאדמה תהיה לחה אז מאוד קל לנקש את עשביית החורף ולטפל בגינה, משום שהאדמה רטובה, אך רצוי ביותר לעקור את העשבים השוטים מן השורש, כדי להשיג גינה הנקייה מעשבייה.


דישון המדשאה

אנחנו ממליצים להזמין בעל מקצוע אמין ומקצועי לפעולת הדישון, פעולנ זאת יכולה לגרום להכחדת הדשא שכן מדובר החומרים כימי, טיפול בדשא הוא מומלץ ביותר לפני הכניסה לחורף, מאוג מומלץ לדשן מדשאות עם קומפוסט דשן אורגני. לפני הפעולה רצוי לכסח את המדשאה ולהזמין בעל מקצוע המבין במינונים של הדישון ואז לדשן. פעולה זו מסייעת למי הגשמים לספוג את הדשן בקרקע, אך לאחר פעולה זו חשוב מאוד לכסח את הדשא בהתאם לצמיחתו. 
פיזור דשן במדשאה מומלצת בחודשים ספטמבר אוקטובר לפני כניסת הדשא לתרדמת חורף, מי שלא דישן לפני הכניסה לחורף יכול לקראת חודש מרץ לדשן בדשן בשחרור איטי וזה אמור להעיר את הדשא מתרדמת החורף, ולעזור לדשא להוריק שוב בחזרה, מומלץ בעיקר לדשן דשא אלטורו, דשא פספלום, ובעיקר את זני הקיץ החמים המלבינים בתקופת החורף, על מנת לעזור להם לשנות את הגוון שוב לירוק עם בוא האביב.

הכנת מערכת ההשקיה בחודשי החורף

בשל הגשמים וירידת הטמפרטורות בחורף אנחנו כבר לא צריכים להשקות כל כך הרבה, החורף מאפשר חסכון רב בהשקייה וחסכון המים, מצד שני אם אנחנו רואים שלא ירד שבוע שלם גשם חייבים להשקות על מנת שהדשא לא ימות, תקופת החורף אינה יציבה ורוחות הסתיו מייבשות את המדשאה ויכולות לשרוף אותה ברוח מזרחית ולכן רצוי כל הזמן לבדוק שהאדמה לחה ולהשקות לפחות פעמיים בשבוע השקייה קלה בתקופת הסתיו והחורף כאשר לא יורד גשם, ולכן צריך לבדוק תמיד את מערכת ההשקיה  ולראות שכל המדשאה מקבלת מים בכמות שווה , כשיש גשם רצוי להפסיק את ההשקייה. 

מילות סיכום:  

לעונת החורף יתרונות וחסרונות רבים, זני הדשא המתאימים לשתילה בחורף הם בדרך כלל דשא דרבן, דשא בופאלו, דשא סופר אלטורו, דשא טנפוליה, זני הדשא האוהבים חמסין על מנת להקלט פחות מתאימים, אך במידה ויש להם מספיק שעות שמש גם הם נקלטים לרוב, בחורף קר רצוי לשתול דשא מהזנים הקרים יותר שכן הנם יקלטו בצורה טובה ובטוחה יותר בגינה.
 
image alt
רכישה בטוחה
בשביל הדשא הינה חברה ישרה ואמינה אשר דרכה ניתן לרכוש ולהזמין את המוצרים המופיעים באתר, או עד גמר המלאי, ולדעת שיש מי שעומד מאחורי ההזמנה.
בשביל הדשא מתחייבת שבכל קניה לספק את המוצר שרכשתם במידה וקיים במלאי,
או עד 7 ימי אספקה באזור הצפון והמרכז, באזורים מיוחדים ומרוחקים עד 14 ימים בתאום עם המשרד. אחרת יוחזר לכם מלוא כספכם בחזרה במידה ולא קיבלתם את המוצר.


מסחר ישר והוגן
בשביל הדשא הוקמה ע"י אושרת לב, בעלת ניסיון מעל 20 שנה בניהול משרד מכירות דשא מוכן לשתילה,
בעל שם דבר בתחום הגינון והדשא הטבעי ואספקות דשא שוטפות לענף הגינון בארץ ישראל, (לשעבר דשא ברמה).
אמינות ויושרה מקצועית זאת חובתנו הראשונה כלפי הלקוחות שלנו.


גילוי נאות
בשביל הדשא מתחייבת להציג בפניכם בכל מכירה את מקסימום הידע הרלוונטי אודות המוצר, לפרטים נוספים ניתן להתקשר אלינו ונשמח לתת הכוונה ויעוץ מקצועי בכל תחומי הגינה, וזאת על מנת לעזור לכם בתהליך הרכישה הנבונה והבטוחה.


רמת אבטחה
כאשר אתם מבצעים רכישה המידע שתמסרו לנו מאובטח בפרוטוקול מוצפן אשר אינו מאפשר לגולשים אחרים לצפות בפרטים שאתם מעבירים לנו.
המידע שנמסר לנו על ידכם נשמר בשרתי החברה בצורה מאובטחת ומוצפנת.
כל המידע מועבר דרך מפתח הצפנה מסוג.

שמירת סודיות
בשביל הדשא מתחייבת לשמור את המידע שנמסר בצורה סודית ומאובטחת ולא להעביר מידע הקיים באתר.
למעט מידע פרטים הנדרשים לתעודות המשלוח כגון כתובתכם שם וטלפון בלבד.
דרכי תשלום באתר שלנו: www.bhadeshe.co.il
תשלום בשירות הלקוחות בטלפון
תשלום באמצעות כרטיס אשראי

תהליך החיוב כרטיס האשראי: במקרים בהם בוצע תשלום באמצעות כרטיס אשראי או חשבון פייפאל החיוב מתבצע באופן אוטומטי ומיידי בעת השלמת תהליך ההזמנה.
השלמת תהליך ההזמנה מותנה בקבלת אישור מחברת כרטיס האשראי על ביצוע החיוב.
במקרה ולא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי, תתקבל הודעה על כך באמצעות האתר ודואר אלקטרוני.

כמו כן ניתן גם לשלם באמצעות שירות הלקוחות בטלפון באמצאות כרטיס האשראי בטלפון
050-5532760
שירות הלקוחות פועל בימים א'-ה' בין השעות 8:00-20:00 וביום ו' : 8:00-1500. סגור בשבת.

מידע על זכויותכם כלקוחות בשביל הדשא:
שירותי סליקה מבוצע ע״י חברת לאומי קארד.
מערכת הסליקה מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר לפי תקן PCI-DSS
כל הרוכש מוצר באתר בשביל הדשא. רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ("חוק הגנת הצרכן").

אם למרות כל הצעדים המתקדמים יתרחש שימוש לרעה בכרטיס האשראי:
על פי החוק חייבת החברה המנפיקה את כרטיס האשראי להחזיר ללקוח את מלוא סכום העסקה תוך 30 יום.
כל הרוכש מוצר באתר בשביל הדשא (www.bhadeshe.co.il) רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ("חוק הגנת הצרכן").